Scroll
Sık Sorulan Sorular

 

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?
7/24 Web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Bunların yanında  acentemize gelerek yüz yüze iletişimle rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.


Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Ödemenizi 3 şekilde, bankadan yada ATM'den Havale/EFT yaparak, elden ofisimizi ziyaret ederek ve mail order şeklinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Ödememi Tamamladıktan Sonra Rezervasyon Numaram ve Belgelerim Bana Nasıl Ulaşır?
Cep telefonunuza ve mail adresinizerezervasyon numarası ve voucher belgeniz gönderilmektedir.


Otel Giriş ve Çıkış Saatleri Nelerdir ?
Genel olarak otellere giriş (check - in) saati 14:00, çıkış (check - out) saati 12:00'dir.


Sitede Görülen Tesis Bilgilerinin Doğruluğu Ya da Güncelliği Nedir?
Sitemizde yer alan tesis bilgileri ve fotoğrafları tamamen otel yönetiminin bize göndermiş olduğu tanıtım formlara göre düzenlenmektedir. Herhangi bir değişiklikte yine otellerin bize gönderdiği formlar ve fotoğraflar ile birlikte sürekli güncellenmektedir.


Otele Giriş Yaptıktan Sonra Konaklama Süremi Uzatabilir Miyim ?
Çıkış tarihinizden en az iki gün önce bize talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Seyahat danışmanımıza bildirdiğiniz takdirde oteldeki yer müsaitliğine göre talebiniz operasyon ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.


Otele Giriş Yaparken Hangi Belgelerin Yanımda Bulunması Gerekiyor?
Rezervasyon yaptırdığınızda size bir bilgilendirme e-postası göndermekteyiz. Otele giriş yapacağınız saat bu e-postada belirtilmektedir. Gelen e-postanın yazıcıdan bir çıktısını alarak geçerli bir kimlikle otelinize giriş yapabilirsiniz. Balayı rezervasyonu yaptırdıysanız evlilik cüzdanınızı yanınıza almalısınız.


Rezervasyon Esnasında Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum. Güvenli Midir?
Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. Telefon görüşmenizde ise görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.


Gruplara Veya Şirketlere Özel İndirimler Var Mı ?
Kişi sayısına, oda sayısına ve sürekli çalışma şekline göre her türlü özel ve ekstra indirimimiz mevcuttur.


Erken Rezervasyon Nedir?
Yaz döneminde yapılması planlanan tatilin cazip fiyat seçenekleri ile sunulduğu bir dönemdir. Yüksek sezondaki fiyatlardan indirimli olarak erken rezervasyon yaptırmanın bir diğer avantajı da istenilen otelde yer bulma sıkıntısının olmamasıdır.


Erken Rezervasyonun Avantajları Nelerdir?
Yüzde 40’lara varan fiyat indiriminin yanı sıra otel doluluk problemini yaşamazlar.


Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalı?
Genellikle Şubat ayının sonunda başlayan bu dönem, Mayıs’ın son haftasına kadar sürmektedir. İlk zamanlarda yapılan rezervasyonlar, fiyat açısından en uygun olanlarıdır.


Erken Rezervasyon Kampanyası Hangi Tarihlerde Bitmektedir?
Genellikle Mayıs ayının son haftası ile Haziran ayının ilk haftası, fiyat avantajı sağlayan kampanya dönemi sona ermektedir.


Erken Rezervasyon Yaptırdıktan Sonra Tatil Tarihimi Değiştirebilir miyim?
Erken rezervasyon yapıldıktan sonra istediğiniz yeni tarihte otel müsait olması durumunda tatil tarihinizi istediğiniz tarih ile değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik yeni bir rezervasyon olacağı için talep ettiğiniz tarihteki güncel fiyatlar baz alınarak değişikliğiniz gerçekleştirilecektir. Yeni rezervasyonunuzda oluşabilecek fiyat farkı tarafınıza yansıtılır.


Hangi Kredi Kartlarına Taksit Yapıyorsunuz?
Firmamız, tüm kredi kartlarına, bankayla olan anlaşmaya göre farklı sayılarda taksit uygulaması yapmaktadır. 

Orjinar Travel © 2015 Her hakkı saklıdır
tasarım crea cosmic / programlama mescomedia
callme